המלצות לקוחותינו

שלמה נמרודי, מנכ"ל רמות – חברת מיסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת תל-אביב
בתפקידי כמנכ"ל "רמות"- חברת מיסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת תל-אביב, אני עובד עם גליה וינר מאז שנת 2012. במהלך תקופה זו, גליה היא הבחירה הראשונה שלי כמגייסת מנהלים עבורי, והיא אחראית למספר גיוסים מוצלחים של אנשי מפתח מוצלחים ב"רמות". לגליה יש חוש מפותח לזיהוי תכונות אישיות ויכולות מקצועיות באנשים והיא רותמת זאת לאיתור מנהלים שהם לא רק מוכשרים וטובים בתחומם אלא גם מתאימים מאוד מבחינה אישת לארגון שלנו. גליה היא אשת מקצוע חרוצה ויסודית, היודעת לספר נכון את מהות הארגון שלנו למועמדים פוטנציאליים ולהלהיבם בנוגע לתפקיד אצלנו. גם כיום אני ממשיך לעבוד באופן צמוד עם גליה וינר וממליץ עליה לכל מנכ"ל וארגון המבקשים לגייס מנהלים מוכשרים להנהלה שלהם.

אסנת תירוש, סמנכ״לית משאבי אנוש גלובלית, חברת CELLEBRITE
אני עובדת עם גליה וינר שנים רבות בהצלחה מרובה! גליה משלבת הבנה עסקית רחבה והעמקה בצרכי האירגון. יש לה את היכולת לאתר טאלנטים מצויינים ולהצליח לעורר עניין רב בהזדמנויות אצלינו. גליה מלווה באופן צמוד את תהליך האיתור והגיוס וההצלחות שלה אצלינו, הוכחו כגיוסים איכותיים ומובחרים. היא מקצוענית, מחוייבת, יצרתית ושותפה אמיתית.

ניר שם טוב, COO, וובפלס
יצא לנו לעבוד עם גליה וינר באיתור ואיוש משרות בכירים לחברה.
מה שבולט לאורך כל התהליך הוא מקצועיות והבנה טובה מאוד של מרחב ההי טק הישראלי על גווניו. גליה ידעה לאבחן היטב את הצרכים תוך בחירת מועמדים טובים ואיכותיים עם התאמה גבוהה לדרישתנו ולתחום הספציפי של החברה. במקביל הצליחה גליה לעניין את המועמדים בהזדמנות אצלנו. גליה ליוותה את התהליכים באופן צמוד מתחילתם ועד לסיומם בגיוס מוצלח שתאם לצרכינו תוך רגישות והקפדה על הדיסקרטיות של כל הצדדים.

תומר רוזנברג, סמנכ"ל תפעול, רשת מגדלי הים התיכון
רשת מגדלי הים התיכון מתמחה בתחום הדיור המוגן , חברה ציבורית, המונה כ – 7 פרויקטים בפריסה ארצית.
ברשת כ- 450 עובדים במגוון תפקידים רוחביים , דרגות ניהוליות בכירות, מנהלי ביניים ועובדים המגוון תפקידים.
במהלך השנים האחרונות בנתה הרשת את ה- DNA האירגוני וקבעה מדדי איכות לגיוס עובדים.
גליה וינר ליוותה את הרשת במהלך השנים בכול הנוגע לגיוס כח אדם איכותי, מיסוד נהלי קליטה וניהול המשאב האנושי.
גליה בעלת הבנה טובה מאוד של עולם החברות והמנהלים בישראל והתחום הספציפי של החברה. בעלת יכולת לאתר מועמדים טובים ("טאלנטים") ומתאימים ולהצליח לעניין אותם בהזדמנות אצלנו. ליווי צמוד מאוד של תהליך הגיוס ותרומה להצלחתו תוך מחויבות ושמירה על דיסקרטיות.
אנו מודים על תרומתה האישית של גליה וינר להצלחת תהליכי הגיוס ברשת.

אורי לבנון, סמנכ״ל חברת השקעות
למעלה מעשור אנחנו שוכרים את שירותי ההשמה של גליה וינר. אנחנו מודים לגליה על הליווי האישי והמקצועי באיתור מנכ"לים ומשרות בכירות וייחודיות בקבוצה שלנו הן בארץ והן ברחבי העולם. היכולת של גליה להבין את הצרכים שלנו ולהתאים את האנשים למשרה ולתרבות הארגונית של כל חברה הינה ללא רבב. הליווי הינו מקצועי, אדיב, זמין 24/7 ומהיר. אשמח להמליץ באופן אישי על שירותי ההשמה.